Town Plaza Appartement ligt in het centrum van Whistler op 10 minuten lopen van de liften. In de directe omgeving van je appartement heb je de restaurants, winkels en bars die Whistler Village rijk is. Skien in Canada is leuk en betaalbaar.
Town Plaza appartementen, Whistler Village
Skien in Canada; Whistler
De appartementen zijn zeer geschikt voor grotere groepen en families die de keuze willen hebben om zelf te kunnen koken. Alle appartementen zijn uitgerust met een keuken, wasmachine en droger, maar ook TV, gratis WiFi en een openhaard ontbreken niet in het interieur.
INBEGREPEN IN DE REIS:
- vlucht Amsterdam-Vancouver inclusief luchthaven belasting
- 7 nachten in een “one bedroom suite”
- 6 dagen skipas voor het hele gebied
- retour bustransfer van Vancouver Airport – hotel
- uitgebreid informatiepakket
In de bovengenoemde vanaf prijs is de KLM vlucht op basis van de economy (N) klasse inbegrepen. Mocht er een goedkopere klassen nog beschikbaar zijn dan krijg je een korting op de pakketprijs. Is de klasse volgeboekt dan geldt er een toeslag op de pakketprijs.
De vanafsprijs is op basis van 2 personen en gaat vanaf € 2.061 per persoon.